Gökhan Alkan, ‘Kraliçe’ ile ekrana dönmeye hazırlanıyor

Kanal D’de ilk projesi olduğuna değinen Gökhan Alkan, “Kraliçe, Kanal D’de ilk projem. Bunun bende çok güzel bir heyecanı var. Şimdi ateşli bir karakter ile Kanal D’de seyirci ile buluşacağım. Kanal D’nin o mavi rengi, çocukluğumdan beri gözümün önünde dönen o Kanal D logosu hiç aklımdan gitmez. Hep diyordum ki; ‘Ne zaman olacak? Ne zaman Kanal D’de bir proje yapacağız?’ O gün bugünmüş” dedi.

“DAHA ÖNCE HİÇ EKİN EKİLMEMİŞ BİR TOPRAK GİBİYİM”

Daha önce hiç canlandırmadığı bir karakter ile izleyici karşısına çıkacak olan Alkan, “Ateş karakteri için daha önce hiç ekin ekilmemiş bir toprak gibiyim. Benim gibi basketbol topuyla sadece arkadaşları arasında oynayan birinin bir basketbol starını canlandırması beni çok heyecanlandırdı. Çünkü ben her projemde kendime bir şey katmaya çalışıyorum. Kişinin kendine bir şey katması inanılmaz bir zevk” şeklinde konuştu.

Yönetmen koltuğunda Cevdet Mercan’ın oturduğu, ülkenin en ünlü basketbolcularından birinin adının büyük bir skandala karışması sonucu eşinin hayatının alt üst olmasını konu alan Kraliçe dizisi, 22 Mart Çarşamba akşamı Kanal D’de.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir