Bu Altcoin, Binance Dopingiyle 30x’lik Artış Yaptı!

Kısa süre önce Binance Launchpad’te ön satışa çıkan Open Campus (EDU), saatler içinde tükendi ve 30x’lik getiri sağladı. Altcoin projesi hakkında bilmeniz gerekenler ve fiyat açısında durum şu şekilde…

Binance destekli altcoin ilk saatlerinde zirve yaptı

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, 28 Nisan’da Open Campus (EDU) alım satımına başladı. EDU şu anda Binance’te işlem görüyor. Altcoin, ilk başta EDU/BTC, EDU/USDT, EDU/TUST ve EDU/BNB çiftlerinde listelendi. Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere, TRY işlemleri bugün resmi bir duyuruyla başladı.

EDU daha sonra %5 civarında hafif bir düzeltme gördü. 28 Nisan’dan bu yana sürüldükten kısa bir süre sonra yaklaşık 30 kat artarak 1.6841 dolarda zirve yapmıştı. Altcoin’in piyasaya kabaca 1,01 dolardan çıkış yaptığını belirtelim. 0.05 dolardan satın almaya fırsatı yakalan erken yatırımcılar şu anda büyük bir karı garanti ediyor.

Bu arada, projeye fon sağlamak için Open Campus ekibi, Binance Launchpad’de EDU token satışı yoluyla 2,5 milyon dolar topladı. Toplamda, token arzının %5’ine tekabül eden Binance Launchpad aracılığıyla 50 milyon EDU token satışa çıktı.

Open Campus (EDU) hakkında bilmeniz gerekenler

Open Campus, özellikle Blockchain teknolojisini kullanarak kaliteli ve yenilikçi eğitim içeriğini ödüllendiren bir sistem oluşturuyor. Bu sistem, bireyleri güçlendirmeyi ve daha çeşitli, erişilebilir ve dinamik bir öğrenme deneyimi sunmayı hedefliyor.

Eğitim içerikleri, dijital haklar ve katılım için NFT’leri kullanıyor. Bu sayede, öğretmenler kategorisindeki kullanıcılar, eğitim içerikleri üzerinden yeni finansman kaynaklarına erişebilirler. Ayrıca, merkezi olmayan eğitime katılan geniş bir topluluğa sahip olabilirler. Ortak yayıncılık satışları, yazarlara yeni ortaklıklar sağlar.

Platformda oluşturulan eğitim içerikleri, merkezi olmayan bir yapıda bağımsız olarak oluşturulacak. Merkezi olmayan uygulama, kullanıcıların kendilerine uygun eğitim içerikleri oluşturmak, düzenlemek ve tüketmek için bağımsız çalışmasına izin verir.

Bir kullanıcı sertifikalarını ve niteliklerini sağladığında, platform belgeleri doğrulamak için Blockchain kullanarak değişmez bir kayıt oluşturur. Platformda içerik oluşturucular, sağlanan dağıtım kanallarında içeriklerini paylaşabilirler. Bu da içerik oluşturucuları için ortaklık fırsatları sunar ve platform, sahipliklerinin korunmasını sağlıyor.

Open Campus ortaklıkları

TinyTap, Open Campus’ü erken benimseyen şirketlerden biriydi. Open Campus Protokolü ekosisteminin büyümesine katkıda sağlayacak merkezi olmayan bir eğitim müfredatı geliştirmek için kullanmayı planlıyor. EDU tokeni TinyTap platformuna entegre etmek, protokolün geliştirilmesinde büyük bir adımdı. Bu özellikle, Blockchain teknolojisinin eğitimde devrim yaratma potansiyelini gösteriyor.

Open Campus, Binance Launchpad’in listelediği 31. projeydi. Binance Launchpad’e tahsis edilen 50.000.000 EDU ile Binance Launchpad’de satışa başladı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir