Aslıhan Gürbüz ile İsmail Hacıoğlu’ndan Aşk Dolu Poz!

Ünlü oyuncu Aslıhan Gürbüz ile İsmail Hacıoğlu’nun aşkından yepyeni bir fotoğraf geldi! Uyumlarıyla magazin gündeminden eksik olmayan her pozlarına beğeni yağan çift, bu sefer de sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Çiftin hayranları ise bu poza beğeni ve yorum yağdırdı!

İşte detaylar…

Ünlü oyuncu Aslıhan Gürbüz ile İsmail Hacıoğlu çiftinden yepyeni bir fotoğraf geldi.

Zaman zaman birlikteliklerinden aşk dolu pozlar paylaşan çift, son pozlarıyla da beğeni yağmuruna tutuldu. Magazin gündeminin sevilen çiftlerinden olan Aslıhan Gürbüz ile İsmail Hacıoğlu’nun son fotoğrafı yine gündeme bomba gibi düştü.

Aslıhan Gürbüz’ün paylaştığı siyah-beyaz aşk fotoğrafı, kullanıcılar tarafından yorum yağmuruna tutuldu.

Çiftin takipçileri fotoğrafın altına bol bol nazar boncuğu koymayı da ihmal etmedi. Çiftin arkadaşları Hazal Kaya, Burcu Kara, Şükran Ovalı, Refika Birgül gibi isimler de yorumlarda buluştu.

İlk olarak Karadeniz tatilinde beraber görülmelerinin ardından magazin gündemine giren Aslıhan Gürbüz ve İsmail Hacıoğlu, paylaştıkları tatil pozlarıyla iddiaları doğrulamıştı.

İkilinin haberleri magazin gündemine bomba gibi düşmüş ve herkesin merakını celbetmişti. Aslıhan Gürbüz ve İsmail Hacıoğlu’nun paylaştığı romantik tatil pozları sonrasında ise bu haberler doğrulanmıştı. Çiftin uyumu ise herkesin hoşuna gitmişti doğrusu.

Zaman zaman sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla da gündeme gelemeye devam ediyorlar.

İsmail Hacıoğlu sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşımda ‘Güzelliğim’ notunu düşmüş, zaman zaman da paylaştığı fotoğraflara romantik şarkılar eklemeyi ihmal etmemişti.

Uyumlarıyla gündemimizden düşmeyen bu çifte “maşallah” demeyi ihmal etmeyelim!?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir